Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor
65,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la belher.ro
- Vândut de belher.ro
- Comandă direct la magazin
- 4 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 16 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor
65,00 RON
1 Buc Sticker. Non-toxic pentru piele. Se aplica pe suprafata pielii, dupa ce a fost curata in prealabil si nu are urme de apa sau sebum.. Reutilizabil cu ajutorul adezivului de gene false.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor este produs original?
Da — Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor apare pe rFresh direct din feedul magazinului partener belher.ro, care comercializează doar cosmetice originale , cu factură și etichetare conformă. La primire poți verifica sigiliul, codul de lot și termenul de valabilitate de pe ambalaj. Ferește-te de produsele cosmetice fără etichetă în română sau fără date de lot — pe rFresh nu au ce căuta.
Ce preț are Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor acum?
Chiar acum, Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor costă 65.00 RON la magazinul partener belher.ro — preț final, cu TVA. Transportul se adaugă la checkout și poate deveni gratuit peste pragul stabilit de magazin; la produsele de manichiură merită adesea să completezi coșul cu un accesoriu ca să atingi pragul. Prețul de pe rFresh se sincronizează automat cu feedul magazinului.
Ce metode de plată am pentru Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor?
Comanda cu Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor o plătești pe site-ul magazinului belher.ro, de regulă cu cardul (printr-un procesator securizat — datele tale nu trec niciodată prin rFresh) sau ramburs, cash la curier. Unele magazine acceptă și rate sau portofele digitale; vezi opțiunile exacte în pagina de checkout a magazinului.
Pot returna Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor dacă m-am răzgândit?
Da, în 14 zile calendaristice de la primire, conform OUG 34/2014 — cu o mențiune importantă la cosmetice: produsele sigilate care au fost desigilate nu mai pot fi returnate din motive de igienă și protecția sănătății (art. 16). Practic, Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor se poate returna doar sigilat, în ambalajul original. Procedura exactă o găsești în politica de retur a magazinului belher.ro.
Cât durează livrarea pentru Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor?
Magazinul belher.ro expediază de obicei prin curier rapid, iar coletul cu Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor ajunge în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Produsele cosmetice sunt ambalate protejat, ca flacoanele și pensulele să ajungă intacte. Termenul exact și costul transportului le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului.
Ce termen de valabilitate are Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor?
Termenul de valabilitate este inscripționat pe ambalajul Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor — fie ca dată de expirare, fie ca simbol PAO (borcănaș deschis cu un număr de luni, ex. „12M" = 12 luni de la deschidere). Magazinele partenere precum belher.ro livrează produse din loturi curente, cu valabilitate suficientă. După deschidere, păstrează produsul închis etanș, ferit de căldură și soare.
Mai este Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor disponibil?
Da/nu — statusul afișat acum este: în stoc, preluat automat din feedul magazinului belher.ro. La nuanțele populare de geluri și oje stocurile se mișcă repede, deci dacă produsul e disponibil, finalizează comanda fără să amâni. Dacă s-a epuizat, caută pe rFresh nuanțe sau produse similare de la alte magazine partenere.
De ce nu pot pune Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor direct în coș aici?
Pentru că rFresh nu vinde direct — suntem un catalog care adună la un loc ofertele mai multor magazine de cosmetice partenere, ca să compari ușor prețurile. Când apeși pe ofertă, ajungi pe pagina Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor din magazinul belher.ro, unde pui produsul în coș și finalizezi comanda. Dacă prețul sau descrierea diferă între noi și magazin, informația magazinului e cea valabilă.
Prinde Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor vreo reducere în curând?
Nu putem promite reduceri viitoare, dar prețul curent — 65.00 RON, sincronizat cu feedul belher.ro — se actualizează automat, deci orice discount apare imediat și pe rFresh. La cosmetice, promoțiile vin des în valuri: campanii de brand, Black Friday, sărbători. Pune pagina la favorite și verifică din când în când, sau caută alternative deja reduse.
Ce garanții am la cumpărarea Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor?
Pentru Bijuterie Pentru Corp Cristale Multicolor beneficiezi de garanția legală de conformitate asigurată de magazinul belher.ro (Legea 449/2003 și OUG 140/2021): dacă produsul are un defect — pompiță blocată, gel care nu catalizează, accesoriu defect — magazinul îl înlocuiește sau îți dă banii înapoi. Păstrează factura din colet; ea e dovada achiziției.
Alte produse de la belher.ro
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
-65%
Popular
Fără imagine
-52%
Popular
Fără imagine
-56%
Popular
Fără imagine
-41%
Popular
Fără imagine
-41%
Fără imagine
-45%
Popular
Fără imagine
-65%
Fără imagine
-37%
Fără imagine
-53%
Fără imagine
-80%
Fără imagine
-50%
Fără imagine
-59%
Fără imagine