Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
rFresh

Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru

330,00 RON -34%

PRP: 500,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la idealbeauty.ro
  • Vândut de idealbeauty.ro
  • Comandă direct la magazin
Vezi oferta la idealbeauty.ro

Economisești 170,00 RON -34%

  • 12 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 59 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru

330,00 RON
Cumpără
Carucior profesional de frizerie si cosmetica Acest carucior este un element esential pentru orice salon profesional, oferind organizare eficienta si acces rapid la toate accesoriile si produsele necesare in timpul lucrului. Ergonomic si practic, economiseste timp si spatiu, iar rotile sigure asigura confort maxim in timpul utilizarii. Realizat din materiale durabile de inalta calitate, caruciorul este stabil si rezistent. Caracteristici principale: Cadru metalic solid Material durabil, usor de curatat 3 rafturi pentru accesoriile necesare Design modern Cadru din otel vopsit cu pulbere Specificatii tehnice: Inaltime: 90 cm Adancime: 36,5 cm Latime: 58 cm Cuva: 27 x 37 cm Adancime cuva: 6 cm Rafturi: 32 x 50 cm *Pozele produsului pot avea fundalul prelucrat cu AI.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 330,00 RON (conform OG 58/2022)

Ultimul an

330,00 330,00 330,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru este produs original?
Da — Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru apare pe rFresh direct din feedul magazinului partener idealbeauty.ro, care comercializează doar cosmetice originale Ideal Beauty, cu factură și etichetare conformă. La primire poți verifica sigiliul, codul de lot și termenul de valabilitate de pe ambalaj. Ferește-te de produsele cosmetice fără etichetă în română sau fără date de lot — pe rFresh nu au ce căuta.
Ce preț are Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru acum?
Chiar acum, Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru costă 330.00 RON la magazinul partener idealbeauty.ro — preț final, cu TVA. Transportul se adaugă la checkout și poate deveni gratuit peste pragul stabilit de magazin; la produsele de manichiură merită adesea să completezi coșul cu un accesoriu ca să atingi pragul. Prețul de pe rFresh se sincronizează automat cu feedul magazinului.
Ce metode de plată am pentru Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru?
Comanda cu Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru o plătești pe site-ul magazinului idealbeauty.ro, de regulă cu cardul (printr-un procesator securizat — datele tale nu trec niciodată prin rFresh) sau ramburs, cash la curier. Unele magazine acceptă și rate sau portofele digitale; vezi opțiunile exacte în pagina de checkout a magazinului.
Pot returna Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru dacă m-am răzgândit?
Da, în 14 zile calendaristice de la primire, conform OUG 34/2014 — cu o mențiune importantă la cosmetice: produsele sigilate care au fost desigilate nu mai pot fi returnate din motive de igienă și protecția sănătății (art. 16). Practic, Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru se poate returna doar sigilat, în ambalajul original. Procedura exactă o găsești în politica de retur a magazinului idealbeauty.ro.
Cât durează livrarea pentru Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru?
Magazinul idealbeauty.ro expediază de obicei prin curier rapid, iar coletul cu Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru ajunge în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Produsele cosmetice sunt ambalate protejat, ca flacoanele și pensulele să ajungă intacte. Termenul exact și costul transportului le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului.
Ce termen de valabilitate are Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru?
Termenul de valabilitate este inscripționat pe ambalajul Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru — fie ca dată de expirare, fie ca simbol PAO (borcănaș deschis cu un număr de luni, ex. „12M" = 12 luni de la deschidere). Magazinele partenere precum idealbeauty.ro livrează produse din loturi curente, cu valabilitate suficientă. După deschidere, păstrează produsul închis etanș, ferit de căldură și soare.
Mai este Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru disponibil?
Da/nu — statusul afișat acum este: în stoc, preluat automat din feedul magazinului idealbeauty.ro. La nuanțele populare de geluri și oje stocurile se mișcă repede, deci dacă produsul e disponibil, finalizează comanda fără să amâni. Dacă s-a epuizat, caută pe rFresh nuanțe sau produse similare de la alte magazine partenere.
De ce nu pot pune Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru direct în coș aici?
Pentru că rFresh nu vinde direct — suntem un catalog care adună la un loc ofertele mai multor magazine de cosmetice partenere, ca să compari ușor prețurile. Când apeși pe ofertă, ajungi pe pagina Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru din magazinul idealbeauty.ro, unde pui produsul în coș și finalizezi comanda. Dacă prețul sau descrierea diferă între noi și magazin, informația magazinului e cea valabilă.
Prinde Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru vreo reducere în curând?
Nu putem promite reduceri viitoare, dar prețul curent — 330.00 RON, sincronizat cu feedul idealbeauty.ro — se actualizează automat, deci orice discount apare imediat și pe rFresh. La cosmetice, promoțiile vin des în valuri: campanii de brand, Black Friday, sărbători. Pune pagina la favorite și verifică din când în când, sau caută alternative deja reduse.
Ce garanții am la cumpărarea Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru?
Pentru Carucior salon profesional – 3 rafturi, ergonomic si durabil - ST029 - Alb/Negru beneficiezi de garanția legală de conformitate asigurată de magazinul idealbeauty.ro (Legea 449/2003 și OUG 140/2021): dacă produsul are un defect — pompiță blocată, gel care nu catalizează, accesoriu defect — magazinul îl înlocuiește sau îți dă banii înapoi. Păstrează factura din colet; ea e dovada achiziției.

Alte produse de la idealbeauty.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies