Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth
89,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la sabon.ro
- Vândut de sabon.ro
- Comandă direct la magazin
- 10 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 41 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth
89,00 RON
Iasomie & Zambila albastra Lumanarea parfumata cu iasomie si zambila albastra evoca un spatiu de eleganta delicata si energie blanda - unde te opresti, respiri si te simti complet prezent. O celebrare a unei calme primaveri. Inspirata de parfumul indragit de iasomie de la SABON si inviorata de note inaltatoare de zambila albastra, aceasta aroma aduce o prospetime vesela si florala oricarui spatiu. Compozitia este subtila, dar expresiva - florile de iasomie intalnesc atingeri transparente de lacramioare si verdeata delicata, cu o nota de lemn de santal cremos. Rezultatul este un buchet floral luminos, care se simte pe cat de gratios, pe atat de viu.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth este produs original?
Da — Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth apare pe rFresh direct din feedul magazinului partener sabon.ro, care comercializează doar cosmetice originale SABON, cu factură și etichetare conformă. La primire poți verifica sigiliul, codul de lot și termenul de valabilitate de pe ambalaj. Ferește-te de produsele cosmetice fără etichetă în română sau fără date de lot — pe rFresh nu au ce căuta.
Ce preț are Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth acum?
Chiar acum, Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth costă 89.00 RON la magazinul partener sabon.ro — preț final, cu TVA. Transportul se adaugă la checkout și poate deveni gratuit peste pragul stabilit de magazin; la produsele de manichiură merită adesea să completezi coșul cu un accesoriu ca să atingi pragul. Prețul de pe rFresh se sincronizează automat cu feedul magazinului.
Ce metode de plată am pentru Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth?
Comanda cu Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth o plătești pe site-ul magazinului sabon.ro, de regulă cu cardul (printr-un procesator securizat — datele tale nu trec niciodată prin rFresh) sau ramburs, cash la curier. Unele magazine acceptă și rate sau portofele digitale; vezi opțiunile exacte în pagina de checkout a magazinului.
Pot returna Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth dacă m-am răzgândit?
Da, în 14 zile calendaristice de la primire, conform OUG 34/2014 — cu o mențiune importantă la cosmetice: produsele sigilate care au fost desigilate nu mai pot fi returnate din motive de igienă și protecția sănătății (art. 16). Practic, Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth se poate returna doar sigilat, în ambalajul original. Procedura exactă o găsești în politica de retur a magazinului sabon.ro.
Cât durează livrarea pentru Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth?
Magazinul sabon.ro expediază de obicei prin curier rapid, iar coletul cu Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth ajunge în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Produsele cosmetice sunt ambalate protejat, ca flacoanele și pensulele să ajungă intacte. Termenul exact și costul transportului le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului.
Ce termen de valabilitate are Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth?
Termenul de valabilitate este inscripționat pe ambalajul Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth — fie ca dată de expirare, fie ca simbol PAO (borcănaș deschis cu un număr de luni, ex. „12M" = 12 luni de la deschidere). Magazinele partenere precum sabon.ro livrează produse din loturi curente, cu valabilitate suficientă. După deschidere, păstrează produsul închis etanș, ferit de căldură și soare.
Mai este Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth disponibil?
Da/nu — statusul afișat acum este: în stoc, preluat automat din feedul magazinului sabon.ro. La nuanțele populare de geluri și oje stocurile se mișcă repede, deci dacă produsul e disponibil, finalizează comanda fără să amâni. Dacă s-a epuizat, caută pe rFresh nuanțe sau produse similare de la alte magazine partenere.
De ce nu pot pune Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth direct în coș aici?
Pentru că rFresh nu vinde direct — suntem un catalog care adună la un loc ofertele mai multor magazine de cosmetice partenere, ca să compari ușor prețurile. Când apeși pe ofertă, ajungi pe pagina Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth din magazinul sabon.ro, unde pui produsul în coș și finalizezi comanda. Dacă prețul sau descrierea diferă între noi și magazin, informația magazinului e cea valabilă.
Prinde Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth vreo reducere în curând?
Nu putem promite reduceri viitoare, dar prețul curent — 89.00 RON, sincronizat cu feedul sabon.ro — se actualizează automat, deci orice discount apare imediat și pe rFresh. La cosmetice, promoțiile vin des în valuri: campanii de brand, Black Friday, sărbători. Pune pagina la favorite și verifică din când în când, sau caută alternative deja reduse.
Ce garanții am la cumpărarea Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth?
Pentru Lumânare parfumată mică Jasmine & Blue Hyacinth beneficiezi de garanția legală de conformitate asigurată de magazinul sabon.ro (Legea 449/2003 și OUG 140/2021): dacă produsul are un defect — pompiță blocată, gel care nu catalizează, accesoriu defect — magazinul îl înlocuiește sau îți dă banii înapoi. Păstrează factura din colet; ea e dovada achiziției.
Alte produse de la sabon.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine