Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
rFresh

ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m

44,00 RON

PRP: 44,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la idealbeauty.ro
  • Vândut de idealbeauty.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 5 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 28 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m

44,00 RON
Cumpără
Rola pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m Caracteristici: - sunt confectionate din celuloza pura, gofrata - 2 straturi de hartie foarte bine prinse intre ele prin sistemul point-to-point - au perfor pentru a facilita ruperea lor - culoare: alba - dimensiuni: latime 60 cm, lungime 80 m - import Italia, de o calitate foarte buna. Domeniile de utilizare: - saloane de cosmetica si infrumusetare - clinici si cabinete medicale, ginecologie, - saloane de masaj *Pozele produsului pot avea fundalul prelucrat cu AI.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

44,00 44,00 44,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m este produs original?
Da — ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m apare pe rFresh direct din feedul magazinului partener idealbeauty.ro, care comercializează doar cosmetice originale Ideal Beauty, cu factură și etichetare conformă. La primire poți verifica sigiliul, codul de lot și termenul de valabilitate de pe ambalaj. Ferește-te de produsele cosmetice fără etichetă în română sau fără date de lot — pe rFresh nu au ce căuta.
Ce preț are ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m acum?
Chiar acum, ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m costă 44.00 RON la magazinul partener idealbeauty.ro — preț final, cu TVA. Transportul se adaugă la checkout și poate deveni gratuit peste pragul stabilit de magazin; la produsele de manichiură merită adesea să completezi coșul cu un accesoriu ca să atingi pragul. Prețul de pe rFresh se sincronizează automat cu feedul magazinului.
Ce metode de plată am pentru ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m?
Comanda cu ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m o plătești pe site-ul magazinului idealbeauty.ro, de regulă cu cardul (printr-un procesator securizat — datele tale nu trec niciodată prin rFresh) sau ramburs, cash la curier. Unele magazine acceptă și rate sau portofele digitale; vezi opțiunile exacte în pagina de checkout a magazinului.
Pot returna ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m dacă m-am răzgândit?
Da, în 14 zile calendaristice de la primire, conform OUG 34/2014 — cu o mențiune importantă la cosmetice: produsele sigilate care au fost desigilate nu mai pot fi returnate din motive de igienă și protecția sănătății (art. 16). Practic, ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m se poate returna doar sigilat, în ambalajul original. Procedura exactă o găsești în politica de retur a magazinului idealbeauty.ro.
Cât durează livrarea pentru ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m?
Magazinul idealbeauty.ro expediază de obicei prin curier rapid, iar coletul cu ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m ajunge în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Produsele cosmetice sunt ambalate protejat, ca flacoanele și pensulele să ajungă intacte. Termenul exact și costul transportului le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului.
Ce termen de valabilitate are ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m?
Termenul de valabilitate este inscripționat pe ambalajul ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m — fie ca dată de expirare, fie ca simbol PAO (borcănaș deschis cu un număr de luni, ex. „12M" = 12 luni de la deschidere). Magazinele partenere precum idealbeauty.ro livrează produse din loturi curente, cu valabilitate suficientă. După deschidere, păstrează produsul închis etanș, ferit de căldură și soare.
Mai este ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m disponibil?
Da/nu — statusul afișat acum este: în stoc, preluat automat din feedul magazinului idealbeauty.ro. La nuanțele populare de geluri și oje stocurile se mișcă repede, deci dacă produsul e disponibil, finalizează comanda fără să amâni. Dacă s-a epuizat, caută pe rFresh nuanțe sau produse similare de la alte magazine partenere.
De ce nu pot pune ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m direct în coș aici?
Pentru că rFresh nu vinde direct — suntem un catalog care adună la un loc ofertele mai multor magazine de cosmetice partenere, ca să compari ușor prețurile. Când apeși pe ofertă, ajungi pe pagina ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m din magazinul idealbeauty.ro, unde pui produsul în coș și finalizezi comanda. Dacă prețul sau descrierea diferă între noi și magazin, informația magazinului e cea valabilă.
Prinde ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m vreo reducere în curând?
Nu putem promite reduceri viitoare, dar prețul curent — 44.00 RON, sincronizat cu feedul idealbeauty.ro — se actualizează automat, deci orice discount apare imediat și pe rFresh. La cosmetice, promoțiile vin des în valuri: campanii de brand, Black Friday, sărbători. Pune pagina la favorite și verifică din când în când, sau caută alternative deja reduse.
Ce garanții am la cumpărarea ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m?
Pentru ROLA pat / rola cearceaf hartie 60cmX80m beneficiezi de garanția legală de conformitate asigurată de magazinul idealbeauty.ro (Legea 449/2003 și OUG 140/2021): dacă produsul are un defect — pompiță blocată, gel care nu catalizează, accesoriu defect — magazinul îl înlocuiește sau îți dă banii înapoi. Păstrează factura din colet; ea e dovada achiziției.

Alte produse de la idealbeauty.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies