Sari la conținut
rFresh

Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g

54,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la makeupshop.ro
  • Vândut de makeupshop.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 11 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 47 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g

54,00 RON
Cumpără
Pe scurt Adezivul DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark este un adeziv pentru gene false cu uscare rapida si fixare rezistenta, ideal pentru aplicarea precisa a genelor tip banda. Formula waterproof mentine genele fixate pe durata zilei, iar nuanta inchisa se integreaza natural in machiajul ochilor. De ce sa il alegem? Uscare rapida – devine lipicios in aproximativ 10 secunde. Waterproof – rezista la umiditate si ofera o fixare de lunga durata. Fixare flexibila – mentine genele confortabil la locul lor. Aplicare precisa – pensula fina permite control si distribuire uniforma. Nuanta dark – se integreaza usor in machiajul ochilor. Fara latex, parabeni, sulfati si formaldehida. Netestat pe animale. Ce face? DUO Quick-Set Dark fixeaza genele false rapid si sigur, oferind o aderenta flexibila si rezistenta. Formula este potrivita pentru diferite tipuri de gene false, iar culoarea inchisa poate contribui la definirea liniei genelor si la un rezultat mai uniform. Adezivul este o alegere practica atat pentru persoanele care aplica frecvent gene false, cat si pentru cele care isi doresc o aplicare simpla si rapida. Textura Are o formula usor de aplicat cu ajutorul pensulei fine, care permite distribuirea unui strat subtire si uniform pe banda genelor. Cum se foloseste? Finalizati machiajul ochilor inainte de aplicarea genelor. Aplicati un strat subtire de adeziv pe baza genelor false, folosind pensula. Asteptati aproximativ 10 secunde, pana cand adezivul devine lipicios. Pozitionati genele cat mai aproape de linia genelor naturale. Presati usor banda, de la coltul intern catre cel extern al ochiului. Potrivit pentru Este potrivit pentru gene false tip banda si pentru persoanele care isi doresc un adeziv cu uscare rapida, fixare rezistenta si aplicare precisa. Recomandam efectuarea unui test de toleranta cu 24 de ore inainte de prima utilizare. Evitati contactul direct al adezivului cu ochii.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

54,00 54,00 54,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g este produs original?
Da — Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g apare pe rFresh direct din feedul magazinului partener makeupshop.ro, care comercializează doar cosmetice originale Duo, cu factură și etichetare conformă. La primire poți verifica sigiliul, codul de lot și termenul de valabilitate de pe ambalaj. Ferește-te de produsele cosmetice fără etichetă în română sau fără date de lot — pe rFresh nu au ce căuta.
Ce preț are Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g acum?
Chiar acum, Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g costă 54.00 RON la magazinul partener makeupshop.ro — preț final, cu TVA. Transportul se adaugă la checkout și poate deveni gratuit peste pragul stabilit de magazin; la produsele de manichiură merită adesea să completezi coșul cu un accesoriu ca să atingi pragul. Prețul de pe rFresh se sincronizează automat cu feedul magazinului.
Ce metode de plată am pentru Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g?
Comanda cu Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g o plătești pe site-ul magazinului makeupshop.ro, de regulă cu cardul (printr-un procesator securizat — datele tale nu trec niciodată prin rFresh) sau ramburs, cash la curier. Unele magazine acceptă și rate sau portofele digitale; vezi opțiunile exacte în pagina de checkout a magazinului.
Pot returna Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g dacă m-am răzgândit?
Da, în 14 zile calendaristice de la primire, conform OUG 34/2014 — cu o mențiune importantă la cosmetice: produsele sigilate care au fost desigilate nu mai pot fi returnate din motive de igienă și protecția sănătății (art. 16). Practic, Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g se poate returna doar sigilat, în ambalajul original. Procedura exactă o găsești în politica de retur a magazinului makeupshop.ro.
Cât durează livrarea pentru Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g?
Magazinul makeupshop.ro expediază de obicei prin curier rapid, iar coletul cu Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g ajunge în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Produsele cosmetice sunt ambalate protejat, ca flacoanele și pensulele să ajungă intacte. Termenul exact și costul transportului le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului.
Ce termen de valabilitate are Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g?
Termenul de valabilitate este inscripționat pe ambalajul Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g — fie ca dată de expirare, fie ca simbol PAO (borcănaș deschis cu un număr de luni, ex. „12M" = 12 luni de la deschidere). Magazinele partenere precum makeupshop.ro livrează produse din loturi curente, cu valabilitate suficientă. După deschidere, păstrează produsul închis etanș, ferit de căldură și soare.
Mai este Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g disponibil?
Da/nu — statusul afișat acum este: în stoc, preluat automat din feedul magazinului makeupshop.ro. La nuanțele populare de geluri și oje stocurile se mișcă repede, deci dacă produsul e disponibil, finalizează comanda fără să amâni. Dacă s-a epuizat, caută pe rFresh nuanțe sau produse similare de la alte magazine partenere.
De ce nu pot pune Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g direct în coș aici?
Pentru că rFresh nu vinde direct — suntem un catalog care adună la un loc ofertele mai multor magazine de cosmetice partenere, ca să compari ușor prețurile. Când apeși pe ofertă, ajungi pe pagina Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g din magazinul makeupshop.ro, unde pui produsul în coș și finalizezi comanda. Dacă prețul sau descrierea diferă între noi și magazin, informația magazinului e cea valabilă.
Prinde Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g vreo reducere în curând?
Nu putem promite reduceri viitoare, dar prețul curent — 54.00 RON, sincronizat cu feedul makeupshop.ro — se actualizează automat, deci orice discount apare imediat și pe rFresh. La cosmetice, promoțiile vin des în valuri: campanii de brand, Black Friday, sărbători. Pune pagina la favorite și verifică din când în când, sau caută alternative deja reduse.
Ce garanții am la cumpărarea Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g?
Pentru Adeziv DUO Quick-Set Striplash Adhesive Dark 5g beneficiezi de garanția legală de conformitate asigurată de magazinul makeupshop.ro (Legea 449/2003 și OUG 140/2021): dacă produsul are un defect — pompiță blocată, gel care nu catalizează, accesoriu defect — magazinul îl înlocuiește sau îți dă banii înapoi. Păstrează factura din colet; ea e dovada achiziției.

Alte produse de la makeupshop.ro

Produse similare

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies