Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
rFresh

Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml

113,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la estel.ro
  • Vândut de estel.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 10 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 13 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml

113,00 RON
Cumpără
Putei folosi i icircntreaga gam de vopsea de pr GLYNT SHADOWS pentru vopsire pastelata adugacircnd la reet aditivul GLYNT SHADOWS pH Transformer Ca urmare amestecul de culoare devine o solutie acid intens i icirci pierde puterea de deschidere a prului naturalnbspAditivul transformator de pH GLYNT SHADOWS modific valoarea pHului amestecului de vopsea de la alcalin la acid intens O jumtate de doz de pipet este suficient pentru acest proces de schimbareGLYNT SHADOWS pH Transformer Additive este un aditiv care transform vopseaua alcalin icircn acid demipermanent adic transform amestecul de vopsea din amoniac icircn acidO astfel de form modificat a produsului nu va deschide nuanta parului si va pstra baza naturalCu ajutorul transformatorului PH orice tehnic de vopsire este acum disponibilSolutia este destul de economica de utilizat Doar gram de produs la grame de vopsea este suficient Oxidantul se adauga numai dupa amestecarea vopselei cu Aditivul si nu se ia in calculCa urmare a lucrului cu PH Transforemer Aditive vei primiNuante sofisticate de blond cu tonuri pastelateVopsireanbspfr schimbareanbspbazei naturaleAcoperire eficientanbspi natural a prului albDatorit aditivului Glynt Shadows Transformer poi obine nu doar o vopsea semipermanent ci i una acid prin creterea raportului de amestecareAdic avem posibilitatea de a obine bdquoGlossrdquo mai acid din vopsea permanent care nu afecteaz pigmentul naturalGLYNT SHADOWS pH Transformer Additive este perfect in cazurile in care trebuie sa faci tehnici de nuantare nu afecteaza parul naturalCacircnd lucrai cu acest produs parul trebuie pieptnat de mai multe ori astfel icircncacirct ptrunderea substantei s fie mai bun i mai profund si amestecul poate s actioneze uniformMod de utilizareAdugai cu pipeta g de transformator de pH la g de vopsea Oxidantul se adaug numai dup aceea

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

113,00 113,00 113,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml este produs original?
Da — Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml apare pe rFresh direct din feedul magazinului partener estel.ro, care comercializează doar cosmetice originale Salon Glynt, cu factură și etichetare conformă. La primire poți verifica sigiliul, codul de lot și termenul de valabilitate de pe ambalaj. Ferește-te de produsele cosmetice fără etichetă în română sau fără date de lot — pe rFresh nu au ce căuta.
Ce preț are Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml acum?
Chiar acum, Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml costă 113.00 RON la magazinul partener estel.ro — preț final, cu TVA. Transportul se adaugă la checkout și poate deveni gratuit peste pragul stabilit de magazin; la produsele de manichiură merită adesea să completezi coșul cu un accesoriu ca să atingi pragul. Prețul de pe rFresh se sincronizează automat cu feedul magazinului.
Ce metode de plată am pentru Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml?
Comanda cu Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml o plătești pe site-ul magazinului estel.ro, de regulă cu cardul (printr-un procesator securizat — datele tale nu trec niciodată prin rFresh) sau ramburs, cash la curier. Unele magazine acceptă și rate sau portofele digitale; vezi opțiunile exacte în pagina de checkout a magazinului.
Pot returna Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml dacă m-am răzgândit?
Da, în 14 zile calendaristice de la primire, conform OUG 34/2014 — cu o mențiune importantă la cosmetice: produsele sigilate care au fost desigilate nu mai pot fi returnate din motive de igienă și protecția sănătății (art. 16). Practic, Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml se poate returna doar sigilat, în ambalajul original. Procedura exactă o găsești în politica de retur a magazinului estel.ro.
Cât durează livrarea pentru Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml?
Magazinul estel.ro expediază de obicei prin curier rapid, iar coletul cu Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml ajunge în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Produsele cosmetice sunt ambalate protejat, ca flacoanele și pensulele să ajungă intacte. Termenul exact și costul transportului le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului.
Ce termen de valabilitate are Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml?
Termenul de valabilitate este inscripționat pe ambalajul Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml — fie ca dată de expirare, fie ca simbol PAO (borcănaș deschis cu un număr de luni, ex. „12M" = 12 luni de la deschidere). Magazinele partenere precum estel.ro livrează produse din loturi curente, cu valabilitate suficientă. După deschidere, păstrează produsul închis etanș, ferit de căldură și soare.
Mai este Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml disponibil?
Da/nu — statusul afișat acum este: în stoc, preluat automat din feedul magazinului estel.ro. La nuanțele populare de geluri și oje stocurile se mișcă repede, deci dacă produsul e disponibil, finalizează comanda fără să amâni. Dacă s-a epuizat, caută pe rFresh nuanțe sau produse similare de la alte magazine partenere.
De ce nu pot pune Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml direct în coș aici?
Pentru că rFresh nu vinde direct — suntem un catalog care adună la un loc ofertele mai multor magazine de cosmetice partenere, ca să compari ușor prețurile. Când apeși pe ofertă, ajungi pe pagina Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml din magazinul estel.ro, unde pui produsul în coș și finalizezi comanda. Dacă prețul sau descrierea diferă între noi și magazin, informația magazinului e cea valabilă.
Prinde Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml vreo reducere în curând?
Nu putem promite reduceri viitoare, dar prețul curent — 113.00 RON, sincronizat cu feedul estel.ro — se actualizează automat, deci orice discount apare imediat și pe rFresh. La cosmetice, promoțiile vin des în valuri: campanii de brand, Black Friday, sărbători. Pune pagina la favorite și verifică din când în când, sau caută alternative deja reduse.
Ce garanții am la cumpărarea Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml?
Pentru Solutie de modificare PH vopsele Shadows PH Transforemer Additive Glynt, 100 ml beneficiezi de garanția legală de conformitate asigurată de magazinul estel.ro (Legea 449/2003 și OUG 140/2021): dacă produsul are un defect — pompiță blocată, gel care nu catalizează, accesoriu defect — magazinul îl înlocuiește sau îți dă banii înapoi. Păstrează factura din colet; ea e dovada achiziției.

Alte produse de la estel.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies