Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex
45,99 RON
PRP: 45,99 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la 12note.ro
- Vândut de 12note.ro
- Comandă direct la magazin
- 5 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 54 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex
45,99 RON
Lotiunea de corp 12note de 350 ml asigura hranire si protectie pentru toate tipurile de piele. Nu lasa urme de grasime, nu este lipicioasa si contine 92% ingrediente naturale. Uleiul de seminte de struguri este un ingredient principal, ce mentine balanta naturala a pielii, asigurand o hidratare de lunga durata. Lotiunea de corp se aplica pe pielea curata si uscata, dupa baie sau dus. Se maseaza delicat pana la absorbtia completa. Lotiunea de corp Grape de la 12note cu aroma de struguri este un produs cosmetic esential pentru ingrijirea pielii, oferind hidratare, catifelare si un parfum placut. Datorita texturii sale usoare, este ideala pentru utilizarea zilnica, mentinand pielea sanatoasa si radianta. Tip: lotiune corp Aroma: struguri (grape) Cantitate: 350 ml ( nota : majoritatea produselor similare de la alti producatori sunt intre 100-200 ml) Caracteristici: fara parabeni Atentie! Produs nou dar nesigilat la productie, acesta se comercializeaza impreuna cu ambalajul original (precum in imaginile cu caracter informativ) si nu poate fi returnat.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex este produs original?
Da — Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex apare pe rFresh direct din feedul magazinului partener 12note.ro, care comercializează doar cosmetice originale 12note, cu factură și etichetare conformă. La primire poți verifica sigiliul, codul de lot și termenul de valabilitate de pe ambalaj. Ferește-te de produsele cosmetice fără etichetă în română sau fără date de lot — pe rFresh nu au ce căuta.
Ce preț are Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex acum?
Chiar acum, Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex costă 45.99 RON la magazinul partener 12note.ro — preț final, cu TVA. Transportul se adaugă la checkout și poate deveni gratuit peste pragul stabilit de magazin; la produsele de manichiură merită adesea să completezi coșul cu un accesoriu ca să atingi pragul. Prețul de pe rFresh se sincronizează automat cu feedul magazinului.
Ce metode de plată am pentru Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex?
Comanda cu Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex o plătești pe site-ul magazinului 12note.ro, de regulă cu cardul (printr-un procesator securizat — datele tale nu trec niciodată prin rFresh) sau ramburs, cash la curier. Unele magazine acceptă și rate sau portofele digitale; vezi opțiunile exacte în pagina de checkout a magazinului.
Pot returna Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex dacă m-am răzgândit?
Da, în 14 zile calendaristice de la primire, conform OUG 34/2014 — cu o mențiune importantă la cosmetice: produsele sigilate care au fost desigilate nu mai pot fi returnate din motive de igienă și protecția sănătății (art. 16). Practic, Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex se poate returna doar sigilat, în ambalajul original. Procedura exactă o găsești în politica de retur a magazinului 12note.ro.
Cât durează livrarea pentru Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex?
Magazinul 12note.ro expediază de obicei prin curier rapid, iar coletul cu Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex ajunge în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Produsele cosmetice sunt ambalate protejat, ca flacoanele și pensulele să ajungă intacte. Termenul exact și costul transportului le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului.
Ce termen de valabilitate are Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex?
Termenul de valabilitate este inscripționat pe ambalajul Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex — fie ca dată de expirare, fie ca simbol PAO (borcănaș deschis cu un număr de luni, ex. „12M" = 12 luni de la deschidere). Magazinele partenere precum 12note.ro livrează produse din loturi curente, cu valabilitate suficientă. După deschidere, păstrează produsul închis etanș, ferit de căldură și soare.
Mai este Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex disponibil?
Da/nu — statusul afișat acum este: în stoc, preluat automat din feedul magazinului 12note.ro. La nuanțele populare de geluri și oje stocurile se mișcă repede, deci dacă produsul e disponibil, finalizează comanda fără să amâni. Dacă s-a epuizat, caută pe rFresh nuanțe sau produse similare de la alte magazine partenere.
De ce nu pot pune Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex direct în coș aici?
Pentru că rFresh nu vinde direct — suntem un catalog care adună la un loc ofertele mai multor magazine de cosmetice partenere, ca să compari ușor prețurile. Când apeși pe ofertă, ajungi pe pagina Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex din magazinul 12note.ro, unde pui produsul în coș și finalizezi comanda. Dacă prețul sau descrierea diferă între noi și magazin, informația magazinului e cea valabilă.
Prinde Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex vreo reducere în curând?
Nu putem promite reduceri viitoare, dar prețul curent — 45.99 RON, sincronizat cu feedul 12note.ro — se actualizează automat, deci orice discount apare imediat și pe rFresh. La cosmetice, promoțiile vin des în valuri: campanii de brand, Black Friday, sărbători. Pune pagina la favorite și verifică din când în când, sau caută alternative deja reduse.
Ce garanții am la cumpărarea Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex?
Pentru Grape (Struguri) 12Note 350 ml, lotiune de corp, unisex beneficiezi de garanția legală de conformitate asigurată de magazinul 12note.ro (Legea 449/2003 și OUG 140/2021): dacă produsul are un defect — pompiță blocată, gel care nu catalizează, accesoriu defect — magazinul îl înlocuiește sau îți dă banii înapoi. Păstrează factura din colet; ea e dovada achiziției.
Alte produse de la 12note.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-5%
Fără imagine
Fără imagine
-5%
Fără imagine
-5%
Fără imagine
-5%
Fără imagine
-5%
Fără imagine
Produse similare
-20%
Popular
Fără imagine
-20%
Popular
Fără imagine
-15%
Popular
Fără imagine
-15%
Popular
Fără imagine
-15%
Fără imagine
-15%
Fără imagine
-12%
Fără imagine
-15%
Popular
Fără imagine
-15%
Fără imagine
-70%
Fără imagine
-20%
Fără imagine
-12%
Fără imagine