Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
rFresh

Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml

99,00 RON -12%

PRP: 112,50 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la nailsup.ro
  • Vândut de nailsup.ro
  • Comandă direct la magazin
Comandă online

Economisești 13,50 RON -12%

  • 11 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 22 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml

99,00 RON
Cumpără
Serum Ariul Expert 20% Niacinamida, Tonifiere si Stralucire 30 ml Ingrijire completa cu serumul Ariul Expert cu 20% Niacinamide care amelioreaza atat cauza cat si semnele vizibile si neplacute ale tenului aspru si uscat.Un serum de inalta performanta cu continut optim de niacinamide pentru a imbunatati tonusul tern al pielii, pentru a rafina porii si pentru a ingriji textura pielii. Imbogatit cu extract de seminte de Citrus Junos si Zinc PCA pentru un ten stralucitoar si catifelat.Formula sa este usoara si blanda cu pielea, conferind tonifiere, stralucire si ingrijire.INGREDIENTE PRINCIPALE:Niacinamida, peptide din seminte de Yuja, zinc PCA si panthenol.UTILIZAT PENTRU:Serumul poate fi utilizat pentru toate tipurile de ten. Ideal pentru ten uscat.Testat dermatologic. Certificat EVE Vegan. Testat impotriva iritatiilor.MOD DE FOLOSIRE:Dupa curatarea tenului, aplicati cel putin 3-5 picaturi de produs pe fata si gat, masand usor pentru o mai buna absorbtie.INGREDIENTE:Water, Niacinamide(20%), Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Zea Mays (Corn) Kernel Extract, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Citrus Junos Seed Extract, Disodium EDTA, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Fructan, Glucose, Zinc PCA

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 99,00 RON (conform OG 58/2022)

Ultimul an

99,00 99,00 99,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml este produs original?
Da — Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml apare pe rFresh direct din feedul magazinului partener nailsup.ro, care comercializează doar cosmetice originale Ariul, cu factură și etichetare conformă. La primire poți verifica sigiliul, codul de lot și termenul de valabilitate de pe ambalaj. Ferește-te de produsele cosmetice fără etichetă în română sau fără date de lot — pe rFresh nu au ce căuta.
Ce preț are Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml acum?
Chiar acum, Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml costă 99.00 RON la magazinul partener nailsup.ro — preț final, cu TVA. Transportul se adaugă la checkout și poate deveni gratuit peste pragul stabilit de magazin; la produsele de manichiură merită adesea să completezi coșul cu un accesoriu ca să atingi pragul. Prețul de pe rFresh se sincronizează automat cu feedul magazinului.
Ce metode de plată am pentru Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml?
Comanda cu Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml o plătești pe site-ul magazinului nailsup.ro, de regulă cu cardul (printr-un procesator securizat — datele tale nu trec niciodată prin rFresh) sau ramburs, cash la curier. Unele magazine acceptă și rate sau portofele digitale; vezi opțiunile exacte în pagina de checkout a magazinului.
Pot returna Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml dacă m-am răzgândit?
Da, în 14 zile calendaristice de la primire, conform OUG 34/2014 — cu o mențiune importantă la cosmetice: produsele sigilate care au fost desigilate nu mai pot fi returnate din motive de igienă și protecția sănătății (art. 16). Practic, Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml se poate returna doar sigilat, în ambalajul original. Procedura exactă o găsești în politica de retur a magazinului nailsup.ro.
Cât durează livrarea pentru Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml?
Magazinul nailsup.ro expediază de obicei prin curier rapid, iar coletul cu Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml ajunge în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Produsele cosmetice sunt ambalate protejat, ca flacoanele și pensulele să ajungă intacte. Termenul exact și costul transportului le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului.
Ce termen de valabilitate are Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml?
Termenul de valabilitate este inscripționat pe ambalajul Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml — fie ca dată de expirare, fie ca simbol PAO (borcănaș deschis cu un număr de luni, ex. „12M" = 12 luni de la deschidere). Magazinele partenere precum nailsup.ro livrează produse din loturi curente, cu valabilitate suficientă. După deschidere, păstrează produsul închis etanș, ferit de căldură și soare.
Mai este Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml disponibil?
Da/nu — statusul afișat acum este: în stoc, preluat automat din feedul magazinului nailsup.ro. La nuanțele populare de geluri și oje stocurile se mișcă repede, deci dacă produsul e disponibil, finalizează comanda fără să amâni. Dacă s-a epuizat, caută pe rFresh nuanțe sau produse similare de la alte magazine partenere.
De ce nu pot pune Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml direct în coș aici?
Pentru că rFresh nu vinde direct — suntem un catalog care adună la un loc ofertele mai multor magazine de cosmetice partenere, ca să compari ușor prețurile. Când apeși pe ofertă, ajungi pe pagina Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml din magazinul nailsup.ro, unde pui produsul în coș și finalizezi comanda. Dacă prețul sau descrierea diferă între noi și magazin, informația magazinului e cea valabilă.
Prinde Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml vreo reducere în curând?
Nu putem promite reduceri viitoare, dar prețul curent — 99.00 RON, sincronizat cu feedul nailsup.ro — se actualizează automat, deci orice discount apare imediat și pe rFresh. La cosmetice, promoțiile vin des în valuri: campanii de brand, Black Friday, sărbători. Pune pagina la favorite și verifică din când în când, sau caută alternative deja reduse.
Ce garanții am la cumpărarea Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml?
Pentru Serum Ariul Expert 20% Niacinamidă, Tonifiere și Strălucire 30 ml beneficiezi de garanția legală de conformitate asigurată de magazinul nailsup.ro (Legea 449/2003 și OUG 140/2021): dacă produsul are un defect — pompiță blocată, gel care nu catalizează, accesoriu defect — magazinul îl înlocuiește sau îți dă banii înapoi. Păstrează factura din colet; ea e dovada achiziției.

Alte produse de la nailsup.ro

Produse similare

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies