Sari la conținut
rFresh

Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba

29,72 RON -65%

PRP: 84,91 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la nailsup.ro
  • Vândut de nailsup.ro
  • Comandă direct la magazin
Cumpără acum

Economisești 55,19 RON -65%

  • 9 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 51 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba

29,72 RON
Cumpără
<div id="nailsup-description"><h2><strong>LAMPA UV/LED PORTABILA NAILSUP YC01, 18W – USCARE RAPIDA SI PRECISA PENTRU MANICHIURA</strong></h2><p><strong>Lampa UV/LED Portabila NAILSUP YC01</strong> este un accesoriu practic pentru uscarea rapida a produselor UV/LED, ideala pentru manichiura, nail art si lucrari de precizie pe o singura unghie.</p><p>Datorita designului compact si usor, lampa este comod de utilizat, se manevreaza simplu si poate fi folosita pentru retusuri, decoruri, constructii mici sau fixarea rapida a materialului in timpul lucrului.</p><p>Este prevazuta cu sursa dubla de lumina <strong>UV/LED</strong>, potrivita pentru geluri UV/LED, oja semipermanenta, baze, topuri si alte produse compatibile cu acest tip de polimerizare.</p><hr /><h3><strong>De ce sa alegi Lampa UV/LED Portabila NAILSUP YC01?</strong></h3><ul><li>✔️ Design portabil, compact si usor de utilizat</li><li>✔️ Ideala pentru lucrari de precizie pe o singura unghie</li><li>✔️ Sursa dubla de lumina UV/LED</li><li>✔️ Lumina confortabila pentru ochi</li><li>✔️ Nu provoaca senzatie intensa de arsura pe piele</li><li>✔️ Potrivita pentru oja semipermanenta, gel si produse UV/LED</li><li>✔️ Utila pentru nail art, retusuri si fixare rapida</li><li>✔️ Baterie Li-ion integrata</li><li>✔️ Alimentare DC 5V</li></ul><hr /><h3><strong>Utilizare recomandata</strong></h3><ul><li>▪ uscarea ojei semipermanente;</li><li>▪ polimerizarea gelului UV/LED;</li><li>▪ fixarea decorurilor de nail art;</li><li>▪ aplicarea pietrelor, accesoriilor si ornamentelor;</li><li>▪ retusuri rapide;</li><li>▪ lucrari de precizie pe o singura unghie;</li><li>▪ utilizare profesionala sau semiprofesionala.</li></ul><hr /><h3><strong>Specificatii tehnice</strong></h3><ul><li>▪ Model: YC01</li><li>▪ Tip produs: lampa UV/LED portabila pentru unghii</li><li>▪ Putere: 18W</li><li>▪ Sursa lumina: UV/LED</li><li>▪ Lungimi de unda: 365 nm + 405 nm</li><li>▪ Baterie: Li-ion</li><li>▪ Alimentare: DC 5V</li><li>▪ Material: ABS</li><li>▪ Culoare: alb / argintiu</li><li>▪ Dimensiuni aproximative: 16,5 x 6,2 x 4 cm</li><li>▪ Design: portabil, ergonomic</li></ul><hr /><h3><strong>Continut pachet</strong></h3><ul><li>▪ lampa UV/LED portabila NAILSUP YC01;</li><li>▪ cablu de alimentare USB;</li><li>▪ cutie de prezentare.</li></ul><hr /><h3><strong>Mod de utilizare</strong></h3><ul><li>▪ Incarca lampa inainte de prima utilizare.</li><li>▪ Aplica produsul UV/LED pe unghie.</li><li>▪ Pozitioneaza lampa deasupra zonei care trebuie polimerizata.</li><li>▪ Porneste lampa si mentine lumina pe unghie pana la uscarea produsului.</li><li>▪ Repeta procesul daca este necesar, in functie de produsul aplicat si grosimea stratului.</li></ul><hr /><h3><strong>Recomandari importante</strong></h3><ul><li>▪ Timpul de uscare poate varia in functie de produsul folosit.</li><li>▪ Pentru rezultate optime, aplica produsul in strat subtire si uniform.</li><li>▪ Nu privi direct in LED-uri in timpul functionarii.</li><li>▪ Curata lampa cu o laveta moale, fara solutii agresive.</li><li>▪ Depoziteaza produsul intr-un loc uscat, ferit de umezeala.</li></ul><hr /><h3><strong>Garantie si suport NAILSUP</strong></h3><p>Produsul beneficiaza de <strong>garantie 12 luni pentru persoane juridice</strong>, in conditiile utilizarii corecte si conform instructiunilor de folosire.</p><p>Pentru persoane fizice se aplica <strong>garantia legala de conformitate de 24 de luni</strong>, conform legislatiei in vigoare.</p><p><strong>NAILSUP ofera suport si mentenanta</strong> pentru produsele achizitionate de pe site, in conditiile utilizarii normale si corecte.</p><h3><strong>Ideala pentru lucrari rapide si precise</strong></h3><p><strong>Lampa UV/LED Portabila NAILSUP YC01</strong> este perfecta pentru tehnicienii care au nevoie de un instrument compact, eficient si usor de folosit in timpul manichiurii, mai ales pentru detalii, decoruri si polimerizare locala.</p></div>
Other Data
{"country"=>"RO", "service"=>""}
Custom Field1
Health & Beauty > Personal Care > Nail Care > Nail Tools

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 29,72 RON (conform OG 58/2022)

Evoluție 90 zile:
Max: 38,21 Min: 29,72

Ultimul an

29,72 33,97 38,21 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba este produs original?
Da — Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba apare pe rFresh direct din feedul magazinului partener nailsup.ro, care comercializează doar cosmetice originale NAILSUP, cu factură și etichetare conformă. La primire poți verifica sigiliul, codul de lot și termenul de valabilitate de pe ambalaj. Ferește-te de produsele cosmetice fără etichetă în română sau fără date de lot — pe rFresh nu au ce căuta.
Ce preț are Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba acum?
Chiar acum, Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba costă 29.72 RON la magazinul partener nailsup.ro — preț final, cu TVA. Transportul se adaugă la checkout și poate deveni gratuit peste pragul stabilit de magazin; la produsele de manichiură merită adesea să completezi coșul cu un accesoriu ca să atingi pragul. Prețul de pe rFresh se sincronizează automat cu feedul magazinului.
Ce metode de plată am pentru Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba?
Comanda cu Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba o plătești pe site-ul magazinului nailsup.ro, de regulă cu cardul (printr-un procesator securizat — datele tale nu trec niciodată prin rFresh) sau ramburs, cash la curier. Unele magazine acceptă și rate sau portofele digitale; vezi opțiunile exacte în pagina de checkout a magazinului.
Pot returna Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba dacă m-am răzgândit?
Da, în 14 zile calendaristice de la primire, conform OUG 34/2014 — cu o mențiune importantă la cosmetice: produsele sigilate care au fost desigilate nu mai pot fi returnate din motive de igienă și protecția sănătății (art. 16). Practic, Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba se poate returna doar sigilat, în ambalajul original. Procedura exactă o găsești în politica de retur a magazinului nailsup.ro.
Cât durează livrarea pentru Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba?
Magazinul nailsup.ro expediază de obicei prin curier rapid, iar coletul cu Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba ajunge în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Produsele cosmetice sunt ambalate protejat, ca flacoanele și pensulele să ajungă intacte. Termenul exact și costul transportului le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului.
Ce termen de valabilitate are Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba?
Termenul de valabilitate este inscripționat pe ambalajul Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba — fie ca dată de expirare, fie ca simbol PAO (borcănaș deschis cu un număr de luni, ex. „12M" = 12 luni de la deschidere). Magazinele partenere precum nailsup.ro livrează produse din loturi curente, cu valabilitate suficientă. După deschidere, păstrează produsul închis etanș, ferit de căldură și soare.
Mai este Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba disponibil?
Da/nu — statusul afișat acum este: în stoc, preluat automat din feedul magazinului nailsup.ro. La nuanțele populare de geluri și oje stocurile se mișcă repede, deci dacă produsul e disponibil, finalizează comanda fără să amâni. Dacă s-a epuizat, caută pe rFresh nuanțe sau produse similare de la alte magazine partenere.
De ce nu pot pune Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba direct în coș aici?
Pentru că rFresh nu vinde direct — suntem un catalog care adună la un loc ofertele mai multor magazine de cosmetice partenere, ca să compari ușor prețurile. Când apeși pe ofertă, ajungi pe pagina Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba din magazinul nailsup.ro, unde pui produsul în coș și finalizezi comanda. Dacă prețul sau descrierea diferă între noi și magazin, informația magazinului e cea valabilă.
Prinde Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba vreo reducere în curând?
Nu putem promite reduceri viitoare, dar prețul curent — 29.72 RON, sincronizat cu feedul nailsup.ro — se actualizează automat, deci orice discount apare imediat și pe rFresh. La cosmetice, promoțiile vin des în valuri: campanii de brand, Black Friday, sărbători. Pune pagina la favorite și verifică din când în când, sau caută alternative deja reduse.
Ce garanții am la cumpărarea Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba?
Pentru Lampă NAILSUP UV/LED Profesionala Mini Portabilă 18W Alba beneficiezi de garanția legală de conformitate asigurată de magazinul nailsup.ro (Legea 449/2003 și OUG 140/2021): dacă produsul are un defect — pompiță blocată, gel care nu catalizează, accesoriu defect — magazinul îl înlocuiește sau îți dă banii înapoi. Păstrează factura din colet; ea e dovada achiziției.

Alte produse de la nailsup.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies