Top Face Super Match Concealer 24H 003
40,57 RON
PRP: 40,57 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la nailsup.ro
- Vândut de nailsup.ro
- Comandă direct la magazin
- 2 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 56 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Top Face Super Match Concealer 24H 003
40,57 RON
Corectorul super rezistent 24H este corectorul ideal pentru a ascunde imperfectiunile si cercurile intunecate, oferind un aspect proaspat si luminos al pielii. Formula sa inovatoare, imbogatita cu acid hialuronic, asigura hidratare intensa timp de 24 de ore, prevenind uscarea si mentinand zona delicata a ochilor catifelata. Acest corector are o textura usor de aplicat, care se intinde uniform si se adapteaza perfect nuantei pielii tale, oferind o acoperire medie spre mare. Beneficiile sale nu se limiteaza doar la acoperirea imperfectiunilor, ci si la imbunatatirea aspectului general al pielii, lasand-o neteda si hidratata pe tot parcursul zilei.Mod de aplicarePentru un rezultat perfect, aplica Corectorul super rezistent 24H pe zonele care necesita corectare, cum ar fi sub ochi, pe pometi, in jurul nasului sau pe imperfectiuni. Foloseste aplicatorul integrat pentru o aplicare precisa si blanda. Dupa aplicare, tapoteaza usor cu varful degetelor sau cu un burete pentru un finisaj uniform si natural. Pentru o acoperire mai mare, poti adauga un al doilea strat in zonele care necesita mai multa corectare. Aplica-l pe intreaga fata sau doar in zonele vizibile pentru a ascunde cearcanele sau micile imperfectiuni.Tipuri de tenCorectorul super rezistent 24H este potrivit pentru toate tipurile de ten, inclusiv pentru tenul uscat sau sensibil, datorita hidratarii profunde pe care o ofera. De asemenea, este ideal pentru tenul matur, avand un efect de netezire a liniilor fine si a ridurilor, datorita proprietatilor de hidratare ale acidului hialuronic.
- Other Data
- {"country"=>"RO", "service"=>""}
- Custom Field1
- Health & Beauty > Personal Care > Cosmetics
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Top Face Super Match Concealer 24H 003 este produs original?
Da — Top Face Super Match Concealer 24H 003 apare pe rFresh direct din feedul magazinului partener nailsup.ro, care comercializează doar cosmetice originale Top Face, cu factură și etichetare conformă. La primire poți verifica sigiliul, codul de lot și termenul de valabilitate de pe ambalaj. Ferește-te de produsele cosmetice fără etichetă în română sau fără date de lot — pe rFresh nu au ce căuta.
Ce preț are Top Face Super Match Concealer 24H 003 acum?
Chiar acum, Top Face Super Match Concealer 24H 003 costă 40.57 RON la magazinul partener nailsup.ro — preț final, cu TVA. Transportul se adaugă la checkout și poate deveni gratuit peste pragul stabilit de magazin; la produsele de manichiură merită adesea să completezi coșul cu un accesoriu ca să atingi pragul. Prețul de pe rFresh se sincronizează automat cu feedul magazinului.
Ce metode de plată am pentru Top Face Super Match Concealer 24H 003?
Comanda cu Top Face Super Match Concealer 24H 003 o plătești pe site-ul magazinului nailsup.ro, de regulă cu cardul (printr-un procesator securizat — datele tale nu trec niciodată prin rFresh) sau ramburs, cash la curier. Unele magazine acceptă și rate sau portofele digitale; vezi opțiunile exacte în pagina de checkout a magazinului.
Pot returna Top Face Super Match Concealer 24H 003 dacă m-am răzgândit?
Da, în 14 zile calendaristice de la primire, conform OUG 34/2014 — cu o mențiune importantă la cosmetice: produsele sigilate care au fost desigilate nu mai pot fi returnate din motive de igienă și protecția sănătății (art. 16). Practic, Top Face Super Match Concealer 24H 003 se poate returna doar sigilat, în ambalajul original. Procedura exactă o găsești în politica de retur a magazinului nailsup.ro.
Cât durează livrarea pentru Top Face Super Match Concealer 24H 003?
Magazinul nailsup.ro expediază de obicei prin curier rapid, iar coletul cu Top Face Super Match Concealer 24H 003 ajunge în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Produsele cosmetice sunt ambalate protejat, ca flacoanele și pensulele să ajungă intacte. Termenul exact și costul transportului le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului.
Ce termen de valabilitate are Top Face Super Match Concealer 24H 003?
Termenul de valabilitate este inscripționat pe ambalajul Top Face Super Match Concealer 24H 003 — fie ca dată de expirare, fie ca simbol PAO (borcănaș deschis cu un număr de luni, ex. „12M" = 12 luni de la deschidere). Magazinele partenere precum nailsup.ro livrează produse din loturi curente, cu valabilitate suficientă. După deschidere, păstrează produsul închis etanș, ferit de căldură și soare.
Mai este Top Face Super Match Concealer 24H 003 disponibil?
Da/nu — statusul afișat acum este: în stoc, preluat automat din feedul magazinului nailsup.ro. La nuanțele populare de geluri și oje stocurile se mișcă repede, deci dacă produsul e disponibil, finalizează comanda fără să amâni. Dacă s-a epuizat, caută pe rFresh nuanțe sau produse similare de la alte magazine partenere.
De ce nu pot pune Top Face Super Match Concealer 24H 003 direct în coș aici?
Pentru că rFresh nu vinde direct — suntem un catalog care adună la un loc ofertele mai multor magazine de cosmetice partenere, ca să compari ușor prețurile. Când apeși pe ofertă, ajungi pe pagina Top Face Super Match Concealer 24H 003 din magazinul nailsup.ro, unde pui produsul în coș și finalizezi comanda. Dacă prețul sau descrierea diferă între noi și magazin, informația magazinului e cea valabilă.
Prinde Top Face Super Match Concealer 24H 003 vreo reducere în curând?
Nu putem promite reduceri viitoare, dar prețul curent — 40.57 RON, sincronizat cu feedul nailsup.ro — se actualizează automat, deci orice discount apare imediat și pe rFresh. La cosmetice, promoțiile vin des în valuri: campanii de brand, Black Friday, sărbători. Pune pagina la favorite și verifică din când în când, sau caută alternative deja reduse.
Ce garanții am la cumpărarea Top Face Super Match Concealer 24H 003?
Pentru Top Face Super Match Concealer 24H 003 beneficiezi de garanția legală de conformitate asigurată de magazinul nailsup.ro (Legea 449/2003 și OUG 140/2021): dacă produsul are un defect — pompiță blocată, gel care nu catalizează, accesoriu defect — magazinul îl înlocuiește sau îți dă banii înapoi. Păstrează factura din colet; ea e dovada achiziției.
Alte produse de la nailsup.ro
-20%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-30%
Popular
Fără imagine
-40%
Popular
Fără imagine
-65%
Popular
Fără imagine
-76%
Popular
Fără imagine
-72%
Popular
Fără imagine
-50%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-30%
Popular
Fără imagine
-18%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
-22%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine