Sari la conținut
rFresh

Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC)

89,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la makeupshop.ro
  • Vândut de makeupshop.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 2 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 57 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC)

89,00 RON
Cumpără
Pe scurt Milani 114 The Waterproof One Mascara este un rimel rezistent la apa, conceput pentru a oferi volum, alungire si curbare intr-o singura aplicare. Formula sa intens pigmentata in nuanta Blackest Black imbraca fiecare geana de la radacina pana la varf, fara sa se intinda sau sa se transfere. Peria special conceputa separa si defineste fiecare geana, inclusiv pe cele scurte si fine, pentru un efect de gene mai dese si mai expresive. Formula rezista pana la 24 de ore, indiferent de umiditate, transpiratie sau ploaie. Ce este si ce face? Milani The Waterproof One Mascara intensifica privirea prin volum, lungime si definire, oferind un machiaj al genelor cu rezistenta indelungata. Formula waterproof nu curge, nu se scutura si nu pateaza zona ochilor, mentinand genele frumos definite pe tot parcursul zilei. Beneficii Formula rezistenta la apa. Rezistenta de pana la 24 de ore. Ofera volum, alungire si curbare. Nu se transfera si nu se intinde. Perie care separa si defineste fiecare geana. Textura lejera, fara aspect incarcat. Potrivita pentru utilizare zilnica. Formula vegana. Fara parabeni. Cruelty-free. Ingrediente active si beneficiile lor Esteri de Jojoba (Jojoba Esters) – hranesc si conditioneaza genele. Panthenol (Provitamina B5) – hidrateaza si contribuie la reducerea ruperii genelor. Ceara de Carnauba (Copernicia Cerifera Wax) – ofera volum si ajuta la fixarea formulei. Ceara din Seminte de Floarea-soarelui (Helianthus Annuus Seed Wax) – confera flexibilitate si confort la purtare. Silica – contribuie la textura lejera si la definirea genelor. Ulei din Frunze de Rozmarin (Rosmarinus Officinalis Leaf Oil) – antioxidant care ajuta la protejarea genelor impotriva factorilor externi. Cum se foloseste? Aplica mascara pornind de la baza genelor si gliseaza peria spre varfuri prin miscari usoare in zig-zag pentru a separa si acoperi uniform fiecare geana. Repeta aplicarea pentru un efect mai intens de volum si alungire. Pentru indepartare, utilizeaza un demachiant dedicat produselor rezistente la apa. Potrivit pentru Toate tipurile de gene. Persoanele care isi doresc un rimel rezistent la apa. Machiaj de zi si de seara. Activitati sportive sau conditii de umiditate. Purtatorii de lentile de contact. Utilizare zilnica si profesionala. Recomandari Nota: Pentru a proteja genele, indeparteaza mascara cu un demachiant pentru produse waterproof. Daca apar semne de iritatie, intrerupe utilizarea produsului.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

89,00 89,00 89,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) este produs original?
Da — Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) apare pe rFresh direct din feedul magazinului partener makeupshop.ro, care comercializează doar cosmetice originale Milani, cu factură și etichetare conformă. La primire poți verifica sigiliul, codul de lot și termenul de valabilitate de pe ambalaj. Ferește-te de produsele cosmetice fără etichetă în română sau fără date de lot — pe rFresh nu au ce căuta.
Ce preț are Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) acum?
Chiar acum, Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) costă 89.00 RON la magazinul partener makeupshop.ro — preț final, cu TVA. Transportul se adaugă la checkout și poate deveni gratuit peste pragul stabilit de magazin; la produsele de manichiură merită adesea să completezi coșul cu un accesoriu ca să atingi pragul. Prețul de pe rFresh se sincronizează automat cu feedul magazinului.
Ce metode de plată am pentru Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC)?
Comanda cu Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) o plătești pe site-ul magazinului makeupshop.ro, de regulă cu cardul (printr-un procesator securizat — datele tale nu trec niciodată prin rFresh) sau ramburs, cash la curier. Unele magazine acceptă și rate sau portofele digitale; vezi opțiunile exacte în pagina de checkout a magazinului.
Pot returna Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) dacă m-am răzgândit?
Da, în 14 zile calendaristice de la primire, conform OUG 34/2014 — cu o mențiune importantă la cosmetice: produsele sigilate care au fost desigilate nu mai pot fi returnate din motive de igienă și protecția sănătății (art. 16). Practic, Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) se poate returna doar sigilat, în ambalajul original. Procedura exactă o găsești în politica de retur a magazinului makeupshop.ro.
Cât durează livrarea pentru Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC)?
Magazinul makeupshop.ro expediază de obicei prin curier rapid, iar coletul cu Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) ajunge în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Produsele cosmetice sunt ambalate protejat, ca flacoanele și pensulele să ajungă intacte. Termenul exact și costul transportului le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului.
Ce termen de valabilitate are Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC)?
Termenul de valabilitate este inscripționat pe ambalajul Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) — fie ca dată de expirare, fie ca simbol PAO (borcănaș deschis cu un număr de luni, ex. „12M" = 12 luni de la deschidere). Magazinele partenere precum makeupshop.ro livrează produse din loturi curente, cu valabilitate suficientă. După deschidere, păstrează produsul închis etanș, ferit de căldură și soare.
Mai este Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) disponibil?
Da/nu — statusul afișat acum este: în stoc, preluat automat din feedul magazinului makeupshop.ro. La nuanțele populare de geluri și oje stocurile se mișcă repede, deci dacă produsul e disponibil, finalizează comanda fără să amâni. Dacă s-a epuizat, caută pe rFresh nuanțe sau produse similare de la alte magazine partenere.
De ce nu pot pune Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) direct în coș aici?
Pentru că rFresh nu vinde direct — suntem un catalog care adună la un loc ofertele mai multor magazine de cosmetice partenere, ca să compari ușor prețurile. Când apeși pe ofertă, ajungi pe pagina Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) din magazinul makeupshop.ro, unde pui produsul în coș și finalizezi comanda. Dacă prețul sau descrierea diferă între noi și magazin, informația magazinului e cea valabilă.
Prinde Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) vreo reducere în curând?
Nu putem promite reduceri viitoare, dar prețul curent — 89.00 RON, sincronizat cu feedul makeupshop.ro — se actualizează automat, deci orice discount apare imediat și pe rFresh. La cosmetice, promoțiile vin des în valuri: campanii de brand, Black Friday, sărbători. Pune pagina la favorite și verifică din când în când, sau caută alternative deja reduse.
Ce garanții am la cumpărarea Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC)?
Pentru Mascara Milani 114 The Waterproof One Mascara (UC) beneficiezi de garanția legală de conformitate asigurată de magazinul makeupshop.ro (Legea 449/2003 și OUG 140/2021): dacă produsul are un defect — pompiță blocată, gel care nu catalizează, accesoriu defect — magazinul îl înlocuiește sau îți dă banii înapoi. Păstrează factura din colet; ea e dovada achiziției.

Alte produse de la makeupshop.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies