Magnet Cat Eye pentru Manichiura
9,90 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la kitunghii.ro
- Vândut de kitunghii.ro
- Comandă direct la magazin
- 7 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 39 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Magnet Cat Eye pentru Manichiura
9,90 RON
Magnet Cat Eye pentru Manichiura te ajuta sa realizezi un nail art inedit in doar cateva secunde! Concept modern, accesoriul realizeaza modele de manichiura spectaculoase si hipnotizante. Instrumentul magnetic actioneaza asupra ojei magnetice astfel: Aplica oja magnetica pe unghii fara sa-i lasi timp sa se usuce. Plaseaza magnetul pentru oja la 3-5mm de unghie. Tine-l nemiscat pentru cateva secunde sa-si faca efectul. Repeta procedura pentru fiecare unghie. Alege Magnet Cat Eye pentru Manichiura si vei obtine un model luxos de manichiura in cel mai scurt timp!
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Magnet Cat Eye pentru Manichiura este produs original?
Da — Magnet Cat Eye pentru Manichiura apare pe rFresh direct din feedul magazinului partener kitunghii.ro, care comercializează doar cosmetice originale KitUnghii, cu factură și etichetare conformă. La primire poți verifica sigiliul, codul de lot și termenul de valabilitate de pe ambalaj. Ferește-te de produsele cosmetice fără etichetă în română sau fără date de lot — pe rFresh nu au ce căuta.
Ce preț are Magnet Cat Eye pentru Manichiura acum?
Chiar acum, Magnet Cat Eye pentru Manichiura costă 9.90 RON la magazinul partener kitunghii.ro — preț final, cu TVA. Transportul se adaugă la checkout și poate deveni gratuit peste pragul stabilit de magazin; la produsele de manichiură merită adesea să completezi coșul cu un accesoriu ca să atingi pragul. Prețul de pe rFresh se sincronizează automat cu feedul magazinului.
Ce metode de plată am pentru Magnet Cat Eye pentru Manichiura?
Comanda cu Magnet Cat Eye pentru Manichiura o plătești pe site-ul magazinului kitunghii.ro, de regulă cu cardul (printr-un procesator securizat — datele tale nu trec niciodată prin rFresh) sau ramburs, cash la curier. Unele magazine acceptă și rate sau portofele digitale; vezi opțiunile exacte în pagina de checkout a magazinului.
Pot returna Magnet Cat Eye pentru Manichiura dacă m-am răzgândit?
Da, în 14 zile calendaristice de la primire, conform OUG 34/2014 — cu o mențiune importantă la cosmetice: produsele sigilate care au fost desigilate nu mai pot fi returnate din motive de igienă și protecția sănătății (art. 16). Practic, Magnet Cat Eye pentru Manichiura se poate returna doar sigilat, în ambalajul original. Procedura exactă o găsești în politica de retur a magazinului kitunghii.ro.
Cât durează livrarea pentru Magnet Cat Eye pentru Manichiura?
Magazinul kitunghii.ro expediază de obicei prin curier rapid, iar coletul cu Magnet Cat Eye pentru Manichiura ajunge în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii. Produsele cosmetice sunt ambalate protejat, ca flacoanele și pensulele să ajungă intacte. Termenul exact și costul transportului le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul magazinului.
Ce termen de valabilitate are Magnet Cat Eye pentru Manichiura?
Termenul de valabilitate este inscripționat pe ambalajul Magnet Cat Eye pentru Manichiura — fie ca dată de expirare, fie ca simbol PAO (borcănaș deschis cu un număr de luni, ex. „12M" = 12 luni de la deschidere). Magazinele partenere precum kitunghii.ro livrează produse din loturi curente, cu valabilitate suficientă. După deschidere, păstrează produsul închis etanș, ferit de căldură și soare.
Mai este Magnet Cat Eye pentru Manichiura disponibil?
Da/nu — statusul afișat acum este: în stoc, preluat automat din feedul magazinului kitunghii.ro. La nuanțele populare de geluri și oje stocurile se mișcă repede, deci dacă produsul e disponibil, finalizează comanda fără să amâni. Dacă s-a epuizat, caută pe rFresh nuanțe sau produse similare de la alte magazine partenere.
De ce nu pot pune Magnet Cat Eye pentru Manichiura direct în coș aici?
Pentru că rFresh nu vinde direct — suntem un catalog care adună la un loc ofertele mai multor magazine de cosmetice partenere, ca să compari ușor prețurile. Când apeși pe ofertă, ajungi pe pagina Magnet Cat Eye pentru Manichiura din magazinul kitunghii.ro, unde pui produsul în coș și finalizezi comanda. Dacă prețul sau descrierea diferă între noi și magazin, informația magazinului e cea valabilă.
Prinde Magnet Cat Eye pentru Manichiura vreo reducere în curând?
Nu putem promite reduceri viitoare, dar prețul curent — 9.90 RON, sincronizat cu feedul kitunghii.ro — se actualizează automat, deci orice discount apare imediat și pe rFresh. La cosmetice, promoțiile vin des în valuri: campanii de brand, Black Friday, sărbători. Pune pagina la favorite și verifică din când în când, sau caută alternative deja reduse.
Ce garanții am la cumpărarea Magnet Cat Eye pentru Manichiura?
Pentru Magnet Cat Eye pentru Manichiura beneficiezi de garanția legală de conformitate asigurată de magazinul kitunghii.ro (Legea 449/2003 și OUG 140/2021): dacă produsul are un defect — pompiță blocată, gel care nu catalizează, accesoriu defect — magazinul îl înlocuiește sau îți dă banii înapoi. Păstrează factura din colet; ea e dovada achiziției.
Alte produse de la kitunghii.ro
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine